Imprezy

Imprezy i szkolenia w 2016 roku:

  • Największą imprezą w ciągu roku organizowaną przez North Team są Ekstremalne Zawody na Orientację „GRASSOR”. W 2016 roku spotykamy się w Tucznie w dniach 18-1 9 czerwca. Zawody, poza trasą pieszą rangi Mistrzostw Polski na dystansie 100 km, wzbogacone są o trasy dla każdego miłośnika aktywnego wypoczynku. Trasy o charakterze Marszy na Orientację skierowanych dla uczniów szkół podstawowych i starszych. Rodzinna trasa piesza o długości około 9 km, trasy piesze 15 i 25 km oraz trasa rowerowa o długości 50 km. Nie zabraknie oczywiście dystansu pieszego 50 km i tras rowerowych 150 i 300 km.
    Do zobaczenia w TUCZNIE k. Wałcza.
  • Szkoleniowe Imprezy na Orientację na terenie Szczecina. W 2016 jedna impreza już się odbyła. W sobotę i niedzielę nad Jeziorem Szmaragdowym szkoliliśmy opiekunów SKKT z województwa zachodniopomorskiego.
    Do wakacji planowane są jeszcze dwie lub trzy Imprezy na Orientację skierowane już do uczniów szkół podstawowych, gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych o łatwym stopniu trudności. Imprezy mają przygotować do startów na mapach przetworzonych spotykanych na Zawodach na Orientację.
  • Organizujemy również szkolenia z topografii i szkoleniowe imprezy na orientację dla szkół. W razie zainteresowanie prosimy o kontakt poprzez formularz kontaktowy.